Kulinársku šou Bez servítky týždeň čo týždeň sleduje čoraz väčšie množstvo divákov, pričom aktuálne sa medzi kuchárov dostali poriadne kontroverzné mená. Kým pred televíznymi kamerami v posledných dňoch vystupuje Miroslava Fabušová, bývalá účastníčka súťaže krásy, známa predovšetkým z limuzíny Borisa Kollára, pozornosť si získal aj neprehliadnuteľný Adam Nemeček alias Slaytiiina.

V aktuálnom týždni sa v šou Bez servítky opäť stretla partia výhrychtivých súťažiacich, medzi ktorými je aj kontroverzný Adam Nemeček, známy predovšetkým pod pseudonymom Slaytiiina. 20-ročný influencer, ktorý sa na sociálnych sieťach prezlieka na ženu, síce svojim menu neohúril, avšak divákom zaspieval jeden z najväčších hitov speváčky Mariky Gombitovej.

Extravagantný Adam však nebol so svojim výkonom spokojný, a tak skladbu Šaty z muzikálu Neberte nám princeznú prespieval vo všetkej paráde. Ak by ste však čakali, že singel z roku 1980 budete počuť v pôvodnej verzii, opak je pravdou, pričom zvolil poriadne tvrdý zvuk. “Môj cover na ŠATY od Mariky Gombitovej je na YouTube! Po tom trapase, čo som predviedol v “Bez servítky”, som chcel nahrať niečo, čo aj bude znieť dobre, pretože Mariku milujem!” uviedol k skladbe s poriadne odviazaným videoklipom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Originál skladby

Zdroj: YT, IG/slaytiiina