Hviezda televízie RTVS v sobotu (28. augusta) povedala svoje životné áno dlhoročnému partnerovi Petrovi a veselice sa okrem rodiny zúčastnili aj celebritné tváre! Niektoré kolegyne sa však svadobného obradu nezúčastnili a odkazujú…!

Niekdajšia modelka a dlhoročná moderátorka Dámskeho magazínu Karin Majtánová sa po siedmich rokoch randenia vydala a s Petrom Kremnickým si vymenila zásadný manželský sľub. Slávnostného obradu sa však zúčastnila iba jediná kolegyňa z relácie, Soňa Müllerová.

Iveta Malachovská a Andrea Chabroňová sa neukázali ani na svadobnom obrade, ani na sviatočnej hostine. Zákulisné konflikty spred niekoľkých rokov prinútili produkciu utvoriť dve moderátorské dvojice, Karin sa tak objavuje výlučne po boku Soni a s Ivetou ani s Andreu nespolupracuje.

Iveta Malachovská sa obradu nezúčastnila zo zdravotných dôvodov: „Ešte stále chodím o barliach. Kaji aj Peťovi prajem všetko najlepšie a veľa veľa lásky,” napísala magazínu Plus jeden deň Iveta Malachovská. „Moju neúčasť na svadbe sme si s Kajou vopred odkomunikovali s tým, že to spolu oslávime dodatočne. V každom prípade sa s ňou veľmi teším a želám len to najlepšie,” reagovala pre rovnaký magazín Chabroňová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Plus Jeden Deň | Foto: IG/majtanovak, tv_ruzinov