Nachádzate sa v bezpečí domova a keď sa len tak mimovoľne pozriete zo svojho okna, uvidíte zamaskovaného muža držiaceho veľkú pušku. Takáto predstava je viac ako hrozivá, pričom sa stala jednému z našich najobľúbenejších moderátorov, ktorý donedávna hviezdil v šou Tvoja tvár znie povedome.

Reč je o Martinovi Nikodýmovi (47), ktorý v okolí svojho domu zaznamenal muža s puškou. ,,Keď zbadáte človeka, ktorý má na tvári masku a v ruke drží guľovnicu alebo niečo, čo pripomína guľovú zbraň, tak som sa naozaj vydesil,“ priznala pre cas.sk tvár relácie Milujem Slovensko.

Sympatický blondiak okamžite kontaktoval políciu, ktorá momentálne vyhlásila po neznámom páchateľovi pátranie. Obyvatelia bratislavskej mestskej časti Devín sú tak v ohrození, keďže nikto nevie, aké má muž úmysly. Muži zákona na sociálnej sieti zverejnili dokonca video, kde sa neznámy prechádza na Viničnej ulici v Devíne, pričom polícia žiada o pomoc aj verejnosť.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky, Facebook/Tvoja tvár znie povedome  |  Video: Facebook/Polícia Slovenskej republiky