Šoubiz Hviezda večera: Schindlerová sa vyprsila, zatienila aj profi modelky!

Hviezda večera: Schindlerová sa vyprsila, zatienila aj profi modelky!

Martina Schindlerová je späť v celej svojej kráse! 30-ročná Bratislavčanka, ktorá sa zo sveta šoubiznisu odmlčala kvôli rodine a materským povinnostiam takmer na celé desaťročie, ohlásila veľkolepý návrat, pričom uplynulý víkend zahviezdila najmä ako modelka!

V roku 2004, kedy na Slovensku štartoval prvý ročník speváckej súťaže Slovensko hľadá Superstar, sa castingov zúčastnila aj 15-ročná Martina Schindlerová. Kráska s hlbokým výstrihom však neupútala porotu len svojim výzorom, ale predovšetkým speváckym talentom, vďaka ktorému patrila k favoritom celej šou. Brunetka sa napokon dostala do finále spolu s Katarínou Koščovou, pričom fanúšikovia jej v ňom poslali neuveriteľných 444 541 hlasov.

Martina po ukončení šou koncertovala a vydala dva albumy, no prednosť pred kariérou dala svojej rodine. V roku 2012 sa vydala za partnera Kamila, pričom je dnes mamičkou dvoch detí. Po búrlivom rozvode, ktorý prebehol koncom novembra 2018, sa však začala speváčka opäť ukazovať v spoločnosti, no taktiež pracovať na nových skladbách. Potom ako vystúpila v markizáckej Chart Show s ostatnými finalistami prvej Superstar, absolvovala niekoľko vystúpení, pričom najnovšie sa ukázala na Bratislavských módnych dňoch.

Na 14. ročníku prestížnej prehliadky sa ukázala v prvý deň, kedy predvádzala v nádhernej svadobnej róbe klenoty, pričom vyzerala doslova božsky. Strih šiat nechal vyniknúť aj dekolt speváčky, ktorý, ako sama priznala, prešiel iba prednedávnom rukami plastického chirurga.

Foto: Instagram/SchindlerovaMartina_official, cathyphoto, bmd_sk

Exit mobile version