Do jej rúk sa zveruje Zuzana Plačková, raperka Aless, ale aj diva Dara Rolins. Lucia Sládečková, ktorá si získala mimoriadnu popularitu vďaka jojkárskej šou Nákupné maniačky, patrí k najúspešnejším make-up artistkám na Slovensku. Nielenže ju kvôli dokonalej vizáži vyhľadávajú zvučné mená domáceho šoubiznisu, no prejsť jej rukami túžia aj dievčatá, nevesty či zrelé ženy z celej krajiny.

Lucia “Lucid” Sládečková rozbehla svoju vizážistickú kariéru ešte v roku 2012, odkedy urobila mimoriadny kus práce. V pôvodnom zamestnaní dala výpoveď a s jedným absolvovaným kurzom ohľadom líčenia v Prahe sa vydala vlastnou cestou. 35-ročná plavovláska je už na prvý pohľad krásna žena, avšak potom, ako si na tvár nanesie líčidlá, sa stáva pre fanúšičky doslova ikonou.

Mamička dvojročnej Lýdie, ktorá momentálne žije neďaleko Bratislavy, si okrem maľovania privyrába aj rôznymi kurzami či predajom vlastných produktov, ktoré sa stali medzi obdivovateľkami Lucid obzvlášť obľúbené. Ako však vyťažená umelkyňa bez okolkov v rozhovore pre Startitup priznala, po návšteve stredných škôl, ktoré do povolania vizážistky pripravujú práve mladé teenagerky, by študovanie predmetného na Slovensku nezvažovala.

Aj keď je bývalá tvár televízie JOJ na výchovu dcérky sama, pričom jej pomáha predovšetkým mama, muža by ste po boku krásky hľadali len márne. Lucid má totiž na partnerov vyhradený názor a uživiť svoju rodinu dokáže vďaka širokej klientele aj sama. Ako totiž uviedla, aktuálne sa jej trh rozširuje aj do Čiech, pričom postupne zvažuje i Viedeň s tým, že za jeden vyťažený pracovný deň si vie zarobiť približne 1 500 eur. Lucid, ktorá je predovšetkým mamičkou, vie, čo chce a nebojí sa za tým ísť. A zrejme práve preto je taká úspešná… Celý inšpiratívny rozhovor s make-up artistkou Lucid si môžete pozrieť vo videu.

Lucid

Zdroj: YouTube/Startitup | Foto: Instagram/makeupbylucid