Mario Cimarro patrí k najpríťažlivejším hercom všetkých čias, pričom v našich končinách ho skôr poznáme ako drsného Juana Reyesa z telenovely Skrytá vášeň. Práve on sa v týchto dňoch rozhodol dovolenkovať na Slovensku a je zrejmé, že v uliciach Bratislavy si užíva voľné dni plné oddychu.

Je to už 16 rokov, čo sa Mario objavil v telenovele Skrytá vášeň, pričom si okamžite získal srdcia ženského publika. Dlhovlasý krásavec sa však vekom vôbec nezmenil a jeho šarm srší doslova na kilometre. 47-ročný Cimarro nestratil zo se*epílu ani zlomok, naopak, stále sa môže chváliť dokonale vypracovanou postavou.

Kubánsky herec sa na sociálnej sieti pochválil svojím fanúšikom z miesta, na ktorom momentálne dovolenkuje. Je to neuveriteľné, ale namiesto slnečných Maledív, Francúzskej riviéri či talianskej Sardínie sa rozhodol pre Slovensko! Vo videu sa prechádzal uličkami Starého mesta, pričom v zábere môžete dokonca vidieť aj prechádzajúcu električku do bratislavskej časti Dúbravka. Aj vy uvažujete, že by ste si dopriali prechádzku po hlavnom meste dúfajúc, že stretnete známeho krásavca?

Zdroj: Instagram  |  Foto: Facebook