V posledných dňoch sa slovenský šoubiznis rozrástol nielen o bábätko influencerky Zuzany Strausz Plačkovej, no porodiť stihla aj bývalá tvár TV Markíza. Sympatická fitness trénerka priviedla na svet taktiež chlapčeka, ktorý dostal krásne meno.

Hviezda 12. ročníka reality šou Farma má nádhernú novinku. Sára Adamčíková, ktorá sa pred kamerami oddávala vzťahu s temperamentným Erikom Zahorjanom, porodila 5. septembra vysnívaného synčeka Matiasa. Brunetka však ostala na dieťatko sama, nakoľko s jeho otcom sa rozišla pár mesiacov pred pôrodom.

“Vysnívala som si Ťa. Presne takého, ako som si vždy priala. Prišiel si v mojom najhoršom období, kedy som už nevedela, čo ďalej. Kedy som už nemala síl a nebola to ja. Dokázal si vo mne znova objaviť tú Sáru, ktorá úprimne miluje a verí, že si zaslúži byť šťastná,” napísala takto pred rokom, pričom v máji priznala trpký rozchod.

Napriek tomu však na lásku nezanevrela a synovi adresovala krásne slová: „Viem, že to bude úžasný muž plný sily. Naučím ho bezpodmienečne milovať tak, ako ja milujem jeho. On to všetko pochopí. Budeme dvaja najväčší parťáci. Už teraz to viem,“ povedala svojho času, kým dnes sa teší zo zdravého chlapčeka, ktorý dostal Sárino priezvisko. Gratulujeme.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/sarik_adamcikova