Hviezdna zostava v Let’s Dance: TIETO hviezdy zabojujú o víťazstvo!

Dátum:

Televízia Markíza prekvapila iba pred pár dňami všetkých divákov mimoriadne pozitívnou správou. Už o pár týždňov totiž chystá spustenie jedného z najobľúbenejších formátov, tanečnú šou Let’s Dance. A zostava súťažiacich bude viac ako pútavá!

Potom, čo Markíza spustila vysielanie nákladného projektu Survivor, prezradila divákom ďalší pripravovaný hit na televíznych obrazovkách, ktorým bude už o pár týždňov tanečná šou Let’s Dance. Kým doposiaľ bola ako moderátorka či súťažiaca súčasťou každého ročníka Adela Vinczeová, tento raz si premiérovo vyskúša úlohu porotkyne. Po jej boku sa už štandardne objavia choreograf Ján Ďurovčík a tanečníčka Tatiana Drexler, pričom obaja neskrývajú z pripravovaného projektu nadšenie. Programom bude napokon divákov sprevádzať Viktor Vincze, pre ktorého pôjde o celkom novú skúsenosť.

Prvou potvrdenou hviezdou na parkete bola športovkyňa Dominika Cibulková, pričom Markíza už potvrdila aj ďalšie mená. Zostavu tancujúcich celebrít v šiestom ročníku doplnia herečky Zuzana Kubovčíková Šebová, Diana Mórová a Kristína Svarinská, pre ktorú pôjde o splnený sen. Nadšenie však neskrýva ani obľúbená komička Zuzka: „Ja veľmi rada tancujem, je to taká moja najväčšia vášeň a mám to veľmi rada. Takže som si povedala, že ja to teda nejako skúsim.“ Päticu žien doplní hviezdička z reality šou Love Island, čokoládová kráska Aicha.

Zahanbiť sa však nenechá ani pánska časť relácie, pričom diváčky rozpália herci Ján Koleník a Adam Bardy, vtipný MMA zápasník Attila Végh, moderátor Michal Kovačič a obľúbený komik Fero Joke. Kým športovec zatiaľ nemá žiadne skúsenosti s tancom a reláciu považuje za veľkú výzvu, tvár seriálu Druhá šanca má tanec v krvi: „Ďakujem televízii Markíza za pozvanie do tanca. Myslím, že elegancia, úroveň a radosť sú príjemné veci, ktoré ľuďom svedčia. Kedy, ak nie teraz, by som mohol dať bodku za mojím kedysi najobľúbenejším koníčkom. Tanec má veľký dar zušľachťovať, tak dúfam, že sa nám to podarí.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.skFoto: IG/tvmarkizaofficial, viktorianiang, veghattila, letsdance.markiza

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...