Je tomu len zopár dní, čo slovenské fanynky rozpálil kubánsky herec Mario Cimarro, ktorý sa objavil aj na udalosti Deň otvorených dverí Markízy 2018. Je však hriešny brunet hercom s hviezdnymi maniermi?

Tak to teda rozhodne nie! 47-ročný herca Maria Cimarra, jedného z najpríťažlivejších umelcov všetkých čias, si zamilovali ženy po celom svete vďaka telenovele Skrytá vášeň. Kým pred rokmi sme mohli o stretnutí so seriálovým Juanom Reyesom iba snívať, uplynulý víkend sa splnil sen mnohým jeho fanúšičkám.

“Ženy? Človeče, podľa mňa sú najkrajšie ženy na svete práve tu. Sú naozaj veľmi, veľmi krásne,” povedal na margo Sloveniek herec s ukážkovou postavou. Práve v sobotu 25. augusta sa milovník našich žien ukázal na podujatí Deň otvorených dverí v Markíze, pričom herec mal na organizátorov aj zaujímavé požiadavky.

Kým sa niektoré hviezdy nezaobídu bez červeného koberca, stoviek kytíc čerstvých kvetov, vyberaného jedla či skutočne rôznych bizarných výmyslov, Mario mal vo svojich nárokoch jasno. Vypýtal si totiž tri veci, a to čerstvú studenú vodu, melón a klimatizáciu. Vzhľadom skutočnosť, že udalosť sa konala v otvorených priestoroch, posledná požiadavka byť splnená, žiaľ, nemohla, no na organizátorov sa usmialo predsa len šťastie. Sobota bola celá pod mrakom, a tak sa Mário nemusel obávať prepotenej košele ani extrémne vysokých teplôt.

Foto: Instagram, Twitter l Zdroj: Pluska.sk