Stará láska nehrdzavie, čoho jasným prípadom je aj celosvetovo úspešná speváčka Jennifer Lopez a herec Ben Affleck. Dvojici, ktorá tvorila pár v rokoch 2002 – 2004, prialo manželstvo množstvo fanúšikov, avšak ich vzťah, žiaľ, v istom období zanikol. Teraz však prišiel čas, aby sa cesty rozídencov opäť spojili!

JLo a Ben Affleck, ktorých fanúšikovia i médiá v minulosti prezývali „Bennifer“, sa zblížili počas nakrúcania filmu „Gigli“ alebo Láska s rizikom. „Myslím, že sme urobili chybu už na začiatku, keď sme boli proste zamilovaní a takí nadšení, že sme boli príliš otvorení. Nemyslím si, že by sme čakali, do akej miery to zasiahne náš vzťah,“ povedal svojho času hollywoodsky krásavec, pričom k rozchodu malo dôjsť kvôli nedostatku súkromia. V predmetnom období však vznikali aj fámy, že speváčka odmietala akceptovať hercove problémy s hazardom, kým rozchod prekonávala približne dva roky.

Kým Jennifer neskôr zakotvila pri spevákovi Marcovi Anthonym, ktorému porodila dve deti, Casperovi Smartovi či Alexovi Rodriguezovi, Affleck bol 14 rokov vo vzťahu s hviezdou Jennifer Garner a neskôr prežil zopár ďalších románikov. Potom, čo Jenn vycúvala zo svadby s Alexom a spoločne oznámili rozchod, speváčka bola o pár týždňov neskôr prvýkrát opäť videná so svojou dávnou láskou. Nadšená verejnosť dlhodobo čakala okrem paparazzi záberov aj na vyhlásenie samotného páru, pričom práve uplynulý víkend sa nadšení fanúšikovia konečne dočkali.

Hviezda filmov Zlatokopky, Svadby podľa Mary či Diabolská svokra zverejnila pri príležitosti svojich 52. narodenín štyri fotografie z jachty, kým práve poslednou bola prvá snímka s Benom Affleckom po dlhých rokoch. Dvojica sa na nej oddáva sladkému bozku, ktorým si získali už takmer 8-miliónov lajkov. Tomu hovoríme návrat roka!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/jlo