Ryan Reynolds (40) sa so svojou manželkou Blake Lively (28) objavili na hollywoodskom chodníku, keďže Ryana poctili hviezdou slávy. No média skôr zaujímalo, že sa herec po prvýkrát objavil s celou svojou rodinkou.

[sociallocker]Na chodníku slávy pribudla ďalšia hviezda s menom jedného z najobľúbenejších hercov v Hollywoode. Na tejto udalosti nemohla chýbať Ryanova rodina. Pri odkrytí hviezdy pri hercovi stála jeho manželka Blake Lively a taktiež aj dvojročná dcérka James. No hviezdou celej udalosti sa stala ich dvojmesačná dcérka, ktorá sa objavila na verejnosti po prvýkrát.

Manželia si svoje súkromie chránia a aj z tohto dôvodu meno svojej druhorodenej dcérky ešte neprezradili. Aj napriek tomu, že sa novinári snažili zistiť jej meno, herci si toto tajomstvo nechávajú zatiaľ pre seba. Na červenom koberci si hlavne užívali prítomnosť okamihu.

Herec sa vo svojom príhovore poďakoval hlavne svojej manželke. „Chcem sa poďakovať svojej žene Blake. Je pre mňa všetkým. Je to najlepšie, čo ma kedy stretlo. Všetko si urobila lepším, všetko v mojom živote je vďaka tebe lepšie. Dala si mi dve najúžasnejšie deti, aké som si mohol priať,” povedal.

Zdroj: dailymail.co.uk |  Foto: Instagram
[/sociallocker]