Šou Tvoja tvár znie povedome sa teší mimoriadnej priazni slovenských divákov, pričom na televíznych obrazovkách momentálne prebieha už jej štvrtá séria. Okrem aktuálnych “súťažiacich” sa však do relácie neustále vracajú aj staré známe tváre, ktorým sa podarilo zahviezdiť v uplynulých sériách.

Najnovšie tvorcovia divákov poriadne prekvapili horúcim číslom priamo z dielne extravagantného parížskeho Moulin Rouge. Ako Lady Marmelade sa predstavili štyri krásky zo sveta šoubiznisu, a to Lenka Vavrinčíková, Emma Drobná, Mirka Partlová a čerstvá mamička Barbora Švidraňová.

Navlečené do korzetových kostýmov zaspievali jeden z najväčších hitov roku 2001, ktorý nahrali Pink, Christina Aguilera, Maya a Lil Kim k muzikálu Moulin Rouge. Zmyselné pohyby dievčat dopĺňal famózny spev Barbory Švidraňovej a prekvapujúci rap Emmy Drobnej: “Je to zaujímavé, je to úplne iné. Ja som vždy chcela skúsiť rapovať, nikdy som tomu nevenovala nejak čas, pretože som to hneď zavrhla, že to nie je možné, ale celkom ma to bavilo a možno niečo skúsim. Možno sa hecnem a možno niečo skúsim, akože v rámci pesničky nejakej, lebo je to iné a je to zaujímavé,” nechala sa počuť nádejná raperka.

A čo hovoríte na toto číslo plné hriešnych pohybov a červenej farby vy? 🙂

Lady Marmelade

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/EmmaDrobna, Lenka_Vavrincikova