V New Yorku sa konalo mimoriadne sledované módne podujatie Met Gala, na ktorom sa objavili všetky významné svetové celebrity. Niektoré však šokovali a svojím oblečením doslova vyrážali dych!

[sociallocker]New York je jedným z hlavných miest módy, kde sa pravidelne konajú tie najsledovanejšie a najočakávanejšie akcie. Na nich, samozrejme, nesmie chýbať žiadna významná celebrita. Inak tomu nebolo ani na Costume Institute Met Gala, kde sa významné osobnosti predviedli pred bleskami fotografov v drahých šatách a s dokonalou vizážou. Niektorí však doslova šokovali!

Keď sa objavila spevácka kráľovná popu Madonna (57), strhla na seba pozornosť všetkých prítomných. V róbe od Givenchy, ktorá ju skôr odhaľovala ako zahaľovala, totiž Madonna ukázala všetkým svoj zadok a veľa si nemuseli domýšľať ani pri pohľade na jej poprsie. Aj keď už má vek babičky, rozhodne nemá v úmysle prestať šokovať.

https://www.instagram.com/p/BE7hln4mESz/?taken-by=madonna

 

https://www.instagram.com/p/BE7mRxnmEZa/?taken-by=madonna

 

Šokovala aj Kim Kardashian, ktorá na módnu akciu dorazila v metalickej róbe. Vrchný diel šiat pôsobil na nej trochu ako rytierske brnenie a sukňová časť zas vďaka jej výraznému pozadiu pripomínala diskoguľu. Kanye West sa tiež nenechal zahanbiť a ukázal sa v roztrhaných džínsoch. Navyše si nasadil modré kontaktné šošovky a tak sa dvojica postarala o poriadny mediálny záujem.

https://www.instagram.com/p/BE7VtEPOCES/?taken-by=met.gala

 

https://www.instagram.com/p/BE7NvhNuCEU/?taken-by=met.gala

 

V metalických róbach sa v tento večer ukázali viaceré dámy, niektoré si dokonca nechali upraviť kovový vzhľad obočia, či vlasov. Takto sa predviedla Lady Gaga, Katy Perry či Beyoncé.

https://www.instagram.com/p/BE7NQVJOCDH/?taken-by=met.gala

 

https://www.instagram.com/p/BE7JNQ2OCJ2/?taken-by=met.gala

 

https://www.instagram.com/p/BE7L9eIOCAO/?taken-by=met.gala

 

https://www.instagram.com/p/BE7Oce7uCFy/?taken-by=met.gala

 

https://www.instagram.com/p/BE7QAbhOCJL/?taken-by=met.gala

 

https://www.instagram.com/p/BE7R8PduCM-/?taken-by=met.gala

 

https://www.instagram.com/p/BE7KHtROCLp/?taken-by=met.gala

Foto: Instagram[/sociallocker]