Otrasný prípad sa odohral v ukrajinskom meste Rivina. Len 19-ročná matka mala svojho mesačného synčeka zbiť a následne odísť na rande. Pohľad, ktorý sa naskytol susedke, bol tak desivý, že okamžite odpadla.

Desivý prípad sa odohral pred niekoľkými dňami v ukrajinskom meste Rivina. Len 19-ročná matka si zjavne nevedela rady so svojím mesačným synčekom, o ktorého sa nedokázala postarať. Potom, ako stratila nervy, malé bábätko zbila a následne odišla na rande.

Podľa informácií Obozrevatel bývala na sociálnej ubytovni a susedia utekali s maličkým okamžite do nemocnice: “Keď sme vošli do izby, ležal v postieľke. Pravé oko mal čierne. Z nosa sa mu valila krv a ťažko dýchal. Po celom tele mal modriny,” opisujú “zážitok”. Jedna zo susediek pri pohľade na doránaného chlapčeka ihneď omdlela. Mesačný Mykyta skončil na jednotke intenzívnej starostlivosti so zlomeninami lebky, no jeho stav bol tak vážny, že lekári ho nemali ani možnosť úplne vyšetriť.

Chlapček momentálne bojuje o život, pričom lekári uviedli, že nikdy nič podobné nevideli. Drobček zrejme nemal vôbec menené plienky a pokožku mal v otrasnom stave. Matku už zadržala polícia, pričom svoje konanie vysvetlila tým, že bola v strese, lebo Mykyta stále plakal. Teraz sa pojednáva o jej zbavení rodičovských práv a chlapček skončí po zotavení v detskom domove.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: obozrevatel.com │ Foto: Twitter, Pixabay