Každým dňom sa objavuje čoraz viac prípadov, kedy ľudia upozorňujú na katastrofálne podmienky v oblasti zdravotníctva. Ani dnes tomu nie je inak, keďže mladá žena sa nedokázala prizerať, ako zaobchádza personál s jej svokrou.

Každý občan je nútený platiť si odvody do sociálnej poisťovne, pričom dúfa, že sa na staré kolená dočká dôchodku, ktorý mu umožní žiť plnohodnotný a najmä dôstojný život. Z praxe však vieme, že výška penzie je priam smiešna. Rovnako sme nútení platiť si odvody aj do zdravotnej poisťovne a očakávame, že v prípade potreby dostaneme kvalitnú zdravotnú starostlivosť. Aj v tomto prípade však platí, že pomoc štátu je na zaplakanie.

Na vlastnej koži sa o tom presvedčila staršia dáma, ktorá po operácií žalúdka skončila na chodbe. O detailoch porozprávala jej nevesta prostredníctvom facebookovej stránky ,,Nekŕmte nás odpadom“, pričom zverejnila aj fotografiu z miesta incidentu. Príspevok sa stal okamžite virálnym, keďže mnoho ľudí sa vedelo úplne vžiť do situácie, ktorou si musela prejsť, a zároveň ich správanie nemocnice poriadne rozzúrilo.

Vyjadrenie nevesty

,,Ide ma šľak trafiť, svokra po operácií žalúdka s kopec vážnymi dg, tiež s rakovinou lymfatických uzlín a už druhý deň leží na chodbe chirurgie v prievane, kde je na očiach a v hrozbe nákazy od návštevníkov. Leží hneď oproti vchodovými dverám. Vivat slovenské zdravotníctvo – poliklinika Levice!“

Zdroj: Facebook/Nekŕmte nás odpadom  |  Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom, Pixabay