Ibrahim Maiga (55) sa na statku udržal ako jeden z posledných v rámci celebrít. Osudným sa mu však stal duel s Dominikom Porubským, ktorý ho v namáhavých disciplínach nakoniec porazil. Po vypadnutí z Farmy však naďalej ostáva na Slovensku, pričom konečne prezradil, čím si zarába na chlieb.

Najznámejší slovenský černoch sa niekoľkokrát na statku vyjadril, že vo svojom súkromí podniká. Neprezradil však presne, o čo ide a často zahmlieval, z čoho má v skutočnosti príjem. Následne však šokoval svojich farmárskych kolegov, keď prezradil, že musí živiť jedenásť ľudí. Konkrétne ide o jeho manželku, päťročnú dcérku Fatimu, dvojročného Umara a rodinných príbuzných jeho milovanej polovičky.

Ibrahim má tak čo robiť, aby zabezpečil chod celej rodiny v Afrike. Darí sa mu to vďaka podnikaniu v oblasti poľnohospodárstva, konkrétne sa zaoberá obchodom s hnojivami. Maiga by mal byť určitým sprostredkovateľom medzi Mali a Európou. Domovská krajina “čierneho baču“ je totiž veľká poľnohospodárska krajina, ktorá potrebuje veľa hnojív, ktoré s radosťou prevezie práve Ibi.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Farma