Ibrahim Maiga (55) sa na verejnosti veľmi rád prezentuje ako ľudomil a inak tomu nebolo ani počas účinkovania v reality šou Farma. Okamžite po vypadnutí sa “čierny bača“ rozhodol, že sa stane novým slovenským YouTuberom. Na základe jeho posledných vyjadrení sa zdá, že chce brániť práva “našincov“, pričom oznámil nečakanú správu.

Pred pár dňami otriasol Slovenskom škandál ohľadom zvyšovania miezd poslancov, ktorí si prilepšili hneď o tisíc eur. Okrem Vila Rozborila, ktorý nahral verejnú výzvu politikom a zdieľalo ju viac ako 55 000 občanov, sa za Slovákov postavil aj Ibrahim Maiga. „Poslanci si odklepli navýšenie platov o tisíc eur, a pritom pridávajú dôchodcom jedenásť eur mesačne a učiteľom sedemdesiat eur. Vnímam to ako veľkú aroganciu,“ rozčuľoval sa vo videu.

Pod príspevkom sa začali okamžite kopiť stovky komentárov, ktoré zrejme Maigovi dodali odvahu a uvažuje nad vstupom do politiky. ,,Nevylučujem kandidatúru na europoslanca, lebo chcem napraviť imidž Slovenska, že sme krajina rasistov,“ rázne reagoval na podporu zo strany fanúšikov.

Zdroj: YouTube  |  Foto: YouTube