Otrasný prípad šokoval celé okolie nič netušiacej rodiny. Mama (†33) sa vybrala na diskotéku do istého klubu, no domov sa už nikdy nevráti. Jej dve deti by nechutné detaily spred smrti radšej nemali nikdy uvidieť!

Prípad Charlotte Teelingovej otriasol celým Anglickom. Matka dvoch detí sa vybrala na diskotéku do istého klubu v Birminghame, no jej ratolesti ostali zo dňa na deň polosiroty. Charlotte sa v nočnom klube zabávala a podľa záznamu z videa tancovala na parkete úplne sama až do skorých ranných hodín. Už v podniku si ju všimol Richard Bailey (44), ktorý sa za ňou vybral hneď potom, ako podnik opustila.

Ráno o šiestej sa stretli v neďalekom obchode a po rozhovore spolu nasadli do taxíka, kde ju muž fotil na mobil a ukazoval jej obscénne videá. Po príchode do je jeho bytu mala dvojica užiť kokaín a oddávať sa divokým radovánkam spojeným s násilím a škrtením. Tie ale skončili tragédiou a Charlotte bola uškrtená. Na jej krku a perách sa našli otrasné poranenia, ako aj zlomenina kosti, čo nasvedčuje použitiu veľkej sily.

Muž sa ale bráni, že išlo len o nehodu pri drsných praktikách, ktoré mala požadovať sama žena: “Škrť ma, buď drsnejší,” sú podľa Richarda slová nebohej Charlotte predtým, ako došlo k incidentu. Proti mužovi ale hovoria fakty a inšpektorovi sa zrejme nepáči, že si po smrti milenky doprial spánok a potom si zašiel nakúpiť potraviny, ktoré zaplatil jej kartou: “Je to manipulátor. Neverím, že smrť ženy bola nešťastnou nehodou pri se*e. Zobral ju k sebe domov a počas styku zabil,” myslí si. Zo zločinu sú zhrození aj príbuzní, ktorí Charlotte považovali za milujúcu mamu, dcéru a sestru.

Zavraždená Charlotte si pred smrťou mala užívať drsné radovánky

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Facebook