Identita obeseného muža (†30) je známa: Ide o bývalého hokejistu!

Dátum:

Pred pár hodinami sme vás informovali o mladom mužovi, ktorého našiel okoloidúci obeseného na bratislavskej Kolibe. Na mieste okamžite zasahovali zdravotníci, ktorí však mohli už len konštatovať smrť. Na rade je tak polícia, ktorá začala vyšetrovanie.

V utorok (8. februára) v skorých ranných hodinách bol nájdený 30-ročný muž, ktorý sa obesil v altánku neďaleko Kamzíka. Na miesto činu bol privolaný aj koroner, ktorý pri obhliadke tela vylúčil cudzie zavinenie. Polícia nechcela pri predbežnom vyšetrovaní prezradiť identitu zosnulého Slováka, no táto informácia je už známa.

Ide o bývalého hokejistu Dávida Bajtoša, ktorý začínal v Spišskej Novej Vsi, odkiaľ aj pochádza. Napokon zakotvil v klube HC Bratislava RiverBlade, kde ukončil v roku 2014 aktívnu kariéru. Bývalý športovec sa venoval podnikaniu, pričom sa zaoberal niekoľkými aktivitami, keďže portfólio jeho firmy bolo široké. Dlhy údajne nemal, no jeho firmy nevykazovali ani žiadne zisky.

Dávid mal v hokejovom svete množstvo kamarátov, vrátane bratov Hudáčkovcov. Libor Hudáček priznal, že bol jeho dobrý priateľ, no k samovražde sa vyjadriť nechcel. Je zarážajúce, že sa mladík rozhodol ukončiť svoj život iba pár metrov od miesta, kde sa 5. novembra 2021 obesil Dušan Pašek mladší.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sport24.pluska.sk  |  Foto: IG/davidbajtos, TV JOJ

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...