Opozičný líder strany OĽaNO Igor Matovič mal v stredu ráno nehodu na diaľnici. Do jeho auta vpálil ďalší vodič, ktorý nedodržiaval odstup a vozidlo poslanca skončilo zdemolované.

Igor Matovič, ktorý je v posledných dňoch politicky mimoriadne aktívny, má oči pre plač. Líder strany OĽaNO mal na diaľnici nehodu. Podľa vlastných slov do neho zozadu nabúral ďalší vodič, ktorý nedodržiaval bezpečný odstup. “Keď sa za vami rúti na diaľnici….. nalepený pomaly až na skle… a nestihne dobrzdiť v zápche …,” upresnil detaily Matovič.

Poslanec zrejme vyviazol bez ujmy, no auto do neho nabúralo tak, že jeho vozidlo odhodilo do ďalšieho auta! “Až vás to hodí do auta, čo stojí pred vami… tak máte auto v ťahu na pár týždňov… nestihnete ohlásenú tlačovku… nestihnete hlasovanie… kopa iných ľudí potom tiež zbytočne zabíja čas v šóre za vami… len preto, že si niekto myslí, že ušetril pár metrami odstupu nejaký čas… nuž, aj taký je život,” dodáva poslanec, ktorý fanúšikom ukázal na sociálnej sieti aj fotku zdemolovaného auta.

Ak by ale vodič nabúral do poslanca väčšou silou či za iných okolností, následky mohli byť oveľa horšie. Je to pritom len pár hodín, čo takmer prišiel o život aj poslanec SaS Ľubomír Galko. Ten sa skoro utopil počas dovolenky v Chorvátsku a život mu zachránila až jeho manželka, keď zúfalo volal o pomoc.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Takto skončilo auto Igora Matoviča, ktorý sa stal obeťou autonehody

Zdroj │ Foto: Facebook/Igor Matovič, YouTube/SME