Igor Matovič mal zakúpiť detektor lži: Chce otestovať týchto politikov!

Dátum:

Na nezvyčajné “výstrelky“ Igora Matoviča si už zvykli jeho kolegovia i samotní občania. V posledných dvoch rokoch sa rozhodne vynašiel a prišiel s nápadmi, ktoré stáli štát stovky miliónov eur. Najnovšie opäť upozornil na dôležitosť testu na detektore lži, ktorý sa stal jeho novou vášňou.

Igor Matovič už v roku 2012 navrhoval, aby kandidáti v parlamentných voľbách za stranu OĽaNO najprv podstúpili detektor lži. Išlo predovšetkým o potenciálnych politikov zo strán KDS a OKS. Šéf strany KDS Vladimír Palko to vtedy označil za ,,debilný nápad“ a odmietal o tom ďalej diskutovať.

Rodák z Trnavy sa napokon v roku 2014 sám podrobil intenzívnemu testovaniu priamo pred zrakom médií, pričom s hrdosťou oznámil, že detektorom lži bez problémov prešiel. Minister financií sa však svojho sna nevzdal a údajne zakúpil detektor lži za stranícke peniaze, pričom cena stroja sa pohybuje okolo 10-tisíc eur.

Predseda strany OĽaNO vraj mieni testovať všetkých straníkov, ktorí budú najbližšie kandidovať do parlamentných volieb 2024. Šokujúcu informáciu sa už dozvedeli aj kolegovia z poslaneckého klubu, pričom mnohí z nich sa nechali počuť, že s tým nemajú žiadny problém. Poslanec Andrej Stančík je presvedčený, že ak niekto neprejde testom v súvislosti s korupčným správaním, v politike nemá čo robiť. Kristián Čekovský zase vyhlásil, že je pripravený ísť na detektor lži aj o polnoci.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Twitter, Denník N, FB/Igor Matovic

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...