Igor Matovič zotrel moderátora diskusnej relácie Face to Face skutočne na úrovni. Na útočnú otázku si novinár od premiéra vypočul spŕšku rád o tom, ako by sa mal vyjadrovať, a čo by sa mal po vyštudovaní žurnalistiky ešte spätne doučiť! 

Moderátor diskusnej relácie neváhal a na hlavu Igora Matoviča spustil škandalóznu otázku v mimoriadne nešťastnom prevedení. „Pán premiér, vy to vždy staviate do roviny, že keď proti vám ide opozícia alebo prezidentka, tak to znamená, že oni sú za to, aby ľudia zomierali. Fakt je iba taký, že sa s vami nezhodnú na spôsobe riešenia pandémie,“ hodil rukavicu premiérovi mladý novinár.

Igor Matovič ju však zodvihol s hrdosťou a naložil ju poriadnou dávkou kritiky útokom na moderátora relácie: „A vy zase, pán novinár, vy ste ešte dosť mladý novinár. Keď chcete byť férový, novinár by mal vždy, za každých okolností hľadať pravdu a nemal by manipulovať s pravdou. A vy ste dali vzorový príklad, možno aj na fakultu žurnalistiky by to bolo, ako môže novinár priamo v otázke vytvárať pravdu, nie ju hľadať, ale vytvárať… Ja vám chcem povedať, čo ste spravili zásadnú chybu. Toto bola sugestívna otázka, či kapciózna či ako sa to nazýva, skúste si to naštudovať,“ odporučil mu ostro premiér.

Ghannam sa však obhajoval skutočnosťou, že v podobnej veci ho konfrontovala aj prezidentka. Dotklo sa ma to, takto manipulovať s mojimi vyjadreniami a podsúvať, čo som nikdy nepovedal,“ s prehľadom konštatoval premiér.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: YT/REFRESHER SK | Video:  streamable.com