Igor Matovič poslal Slovákom NOVÝ odkaz: Ak budete dobrí, tak…!

Dátum:

Igor Matovič ako aktuálny minister financií predstavuje v posledných dňoch verejnosti svoju daňovú reformu. V rámci nej navrhuje aj viaceré inovácie v reštauračných zariadeniach. Najnovší status politika ale pobúril známeho moderátora, ako aj koaličného politika. 

Matovič v rámci daňovej reformy plánuje aj výrazne zmeny v reštauračných zariadeniach, pričom chce zaviesť i nové odmeňovanie zaočkovaných. Jednou z nich má byť povinnosť nachystať zákazníkom k jedlu džbán s vodou zdarma. Tento nápad sa stal námetom viacerých vtipných meme, a tak sa zrejme minister financií rozhodol tiež trochu si zašpásovať.

V najnovšom statuse poslal Slovákom jasný odkaz: „Ak budete dobrí, tak možno aj limetku dostanete,“ zažartoval. Jeho dobrá nálada sa ale nestretla v tomto náročnom období s prílišným pochopením fanúšikov. Známy moderátor Roman Bomboš mu v komentároch venoval ostré slová: „Načo dávate statusy, ktorými ľudí úplne dehonestujete? Vďaka nim ste vo funkcii. Mohli ste ukázať, čo dokážete a v čase, keď tu ľudia umierajú a vystrašene čakajú čo bude, si robíte srandičky. Nedospelo. A fakt primitívne… Nerobte si z ľudí srandu, prosím,” dodal.

K statusu sa vyjadril aj politik Marián Viskupič: „Pán minister Igor. Toto je fakt nemiestne. Naša možnosť riadiť Slovensko pochádza od ľudí. Prosím, vážme si ľudí. Takéto „srandovanie“ je úplne neprípustné. Špeciálne ešte v deň, keď sa rokuje na vláde o ďalších zásadných obmedzeniach života v súvislosti s covidom,“ odkázal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Igor Matovic, YT/SME

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...