Igor Matovič sa momentálne snaží objasniť ľuďom, ako bude vyzerať budúca vláda. Zabránenie korupcii, pomoc slabým a chorým, zavedenie nových štátnych kontrol, a predovšetkým transparentnosť. Otvorený sa snaží byť aj vo svojom súkromí, pričom bez problémov ukázal domček, ktorý stavia.

Predseda strany OĽaNO si v Trnave na sídlisku Tulipán zaobstaral pozemok, keďže sľúbil svojej manželke Paulíne, že sa konečne dočká vysnívaného domu. Nehnuteľnosť začal stavať približne pred piatimi rokmi, pričom chce byť aktívnym členom pri stavbe. Napriek tomu, že má dostatok financií, aby dal všetko potrebné spraviť odborníkom, rozhodol sa inak.

Slovákom ukázal, čo sa mu podarilo vybudovať vo voľnom čase, pričom video natočil v období memoranda, keď celá krajina netrpezlivo čakala na parlamentné voľby 2020. Ak však čakáte luxus a drahé vychytávky, ste na omyle. Matovič sa rozhodol pre jednoduchý štýl, ktorý sa snaží vytvoriť predovšetkým slovenskými výrobkami.

Politik sa tak mohol pochváliť obývačkou, ktorú zaberá mohutná sedačka a špeciálne vyrobený krb. V jedálni sa nachádza stôl aj stoličky z masívneho dubu. Najväčšou srdcovkou Igora je však kuchyňa, ktorú skladal počas minulých vianočných sviatkov. K izbám sa doposiaľ nedostal, keďže sa v nich zatiaľ nachádza stavebný materiál alebo sú prázdne. Zdá sa, že budúcemu premiérovi tak stačí domček, ktorý by si mohol dovoliť takmer každý Slovák.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Celé video Igora Matoviča

Zdroj | Video: YouTube/Igor Matovič  |  Foto: YouTube/Igor Matovič, SME