Igor Matovič vypenil: O výške platov politikov, mafii aj o papalášizme!

Dátum:

Premiér Igor Matovič sa od dnešného dňa nemusí izolovať v pohodlí domova od svojej rodiny a práce, jeho karanténa sa oficiálne skončila. Podobné však neplatí pre mnohých iných politikov, ktorí v nej naďalej musia zotrvať a nesmú porušiť karanténu. Ján Mikas im však pripravil výhody, ktoré sú podľa Róberta Fica v rozpore so zákonom a hrozí im za to tvrdý trest!

Igor Matovič reaguje na reakciu Róberta Fica ohľadom zmeny vyhlášky Jána Mikasa. Tá povoľuje pozitívne testovaným politikom vstup do parlamentu za účelom rokovaní a výkonu práce pri riešení mimoriadnych úloh. Opozícia tento krok hlavného hygianika hodnotí za protiprávny.

Premiér to však vidí úplne inak a kritiku Róberta Fica považuje za následok toho, že má iba „naložené v gatiach“ zo strachu pred spravodlivosťou. „Tak takto – skúsme bez servítky – NEMORÁLNY PAPALÁŠIZMUS je brať bez hanby 4.500 € čistého mesačne a s prepáčením celý rok ho*no robiť a stráviť akože v práci 50 hodín mesačne. Nejde vám o zdravie ľudí, nejde vám o ich životy. Sú vám ukradnutí. Chcete sa len sebecky zachrániť pred ťažkou rukou spravodlivosti… ale netešte sa predčasne, ľudia nie sú hlúpi,“ reaguje tvrdo Igor Matovič.

Celé znenie príspevku Igora Matoviča:

PAPALÁŠI Z HRUŠKY DOLE

Dnes mnohí politici z opozície či od fašistov, či z Ficovej a Pellegriniho mafie, sa budú predbiehať v silných slovách, ako je to nemorálne, že poslanci a pani prezidentka majú od hygienika výnimku prísť do práce v prípade nevyhnutnosti aj počas karantény. Vraj to je nemorálny papalášizmus. Hovoria, že poslanci nesmú mať žiadne výhody voči obyčajným zamestnancom.

Tak takto – skúsme bez servítky – NEMORÁLNY PAPALÁŠIZMUS je brať bez hanby 4.500 € čistého mesačne a s prepáčením celý rok ho*no robiť a stráviť akože v práci 50 hodín mesačne.

Chápem, máte naložené v gatiach zo strachu, že spravodlivosť aj vám na dvere zaklope a potrebujete preto do posledného dychu štvať ľudí proti vláde, proti opatreniam či očkovaniu. Nejde vám o zdravie ľudí, nejde vám o ich životy. Sú vám ukradnutí. Chcete sa len sebecky zachrániť pred ťažkou rukou spravodlivosti … ale netešte sa predčasne, ľudia nie sú hlúpi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Igor Matovic | Foto: FB/Igor Matovic, YT/SME

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...