Igor Matovič je veľkým milovníkom sociálnej siete Facebook, kde veľmi rád píše kontroverzné vyjadrenia. V posledných dňoch však záhadne mlčal, čo sa na predsedu strany OĽaNO vôbec nepodobá. Zrejme si to uvedomil aj on, keďže mlčanie prerušil zvláštnou súťažou.

Minister financií veľmi rád komunikuje s občanmi prostredníctvom sociálnej siete. Najnovšie chcel zrejme rozprúdiť debatu a informovať ľudí, kde sa práve nachádza. ,,Kto uhádne, kde som si práve odfotil túto parádnu prírodnú zelenú strechu, vyhráva,“ napísal k fotke domčeka.

Podľa zverejneného obrázka sa Igor Matovič nachádzal v kúpeľnej obci Červený Kláštor v okrese Kežmarok. Slováci však bizarnú súťaž využili na ironické poznámky ako: ,,Sputnik V už zrejme zaúčinkoval,“ alebo: ,,Toto sú vedľajšie účinky ruskej vakcíny!“

Rodák z Trnavy sa totiž pred pár dňami pochválil, že bol oficiálne zaočkovaný Sputnikom V. Dokonca sa viacerí našinci zhodli na tom, že ako šéf rezortu financií by mal byť v práci a nefotiť si zelené strechy. Zdá sa, že snaha politika viesť odľahčenú konverzáciu vyšla nazmar.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Igor Matovic  |  Foto: FB/Igor Matovic, Lubo M., YT/HNtelevízia