Obchodný dom IKEA je medzi Slovákmi veľmi obľúbený, pričom ho denne navštevujú tisícky zákazníkov. Spoločnosť sa neustále snaží prinášať novinky, ktoré oslovia spotrebiteľov a prilákajú ešte väčší počet Slovákov. Aj z tohto dôvodu došlo k ponuke, ktorá sa iba ťažko odmieta.

Spoločnosť IKEA prichádza s revolučnou novinkou, kedy môžu zákazníci vrátiť zachovalé staré komody či skrine späť do predajne a následne získať zľavu na ďalší nákup. Ide o iniciatívu s názvom “Kúp naspäť“, ktorá je súčasťou snahy byť viac ,,eko“.

Kampaň bude prebiehať od 24. novembra do 3. decembra v 27 krajinách sveta, pričom má pokračovať aj po tomto dátume. Zákazníci, ktorí donesú tovar ako nový a bez škrabancov, majú 50 % zľavu na ďalší nákup. V prípade menších škrabancov je možné získať 40 % zľavu a kvalitné skrine s väčšími škrabancami umožnia zákazníkom nakupovať s 30 % zľavou.

Je nutné upozorniť, že výrobky musia byť vrátené zmontované a poskytnuté poukážky nebudú mať určenú dobu použitia. “Zjednodušením a sprístupnením trvalo udržateľného života IKEA dúfa, že táto iniciatíva pomôže zákazníkom postaviť sa proti nadmernej spotrebe napríklad počas akcií black friday a podobne,” uviedla spoločnosť na svojej oficiálnej stránke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ikea.com  |   Foto: ikea.com, Pixabay