RNDr. Jozef Iľko, CSc. je známou televíznou tvárou už celé roky. Vo štvrtok oslávil krásne životné jubileum, na ktoré nezabudla ani televízia Markíza. Krásne prekvapenie, ktoré si preňho prichystali kolegovia z Telerána, ho dojalo takmer k slzám…

Dr. Iľko patrí k televíznym stáliciam a ako meteorológ sa divákom prihovára už celé roky, aby ich informoval o počasí v nadchádzajúcich dňoch. Inak tomu nebolo ani počas štvrtkového vysielania, keď sa objavil v Teleráne. Po štandardnej predpovedi ale prišlo na rad niečo, čo zrejme nečakal.

Televízia Markíza si pre známu tvár pripravila krásne prekvapenie. Doktor, ktorý nedávno skončil v nemocnici, totiž oslávil životné jubileum 80 rokov, ktoré rozhodne neostalo bez povšimnutia. Okrem gratulácii od všetkých moderátorov a ľudí, ktorí sa na relácii podieľajú, si štáb pripravil pre šokovaného meteorológa aj ďalšie darčeky.

Z televízie sa mu totiž prihovorila jeho sestra, ktorá naňho aj kadečo “nabonzovala” a do štúdia zavítal aj jeho najlepší kamarát spolu s chutnou tortou. Dr. Iľko ostal po krásnych prekvapeniach dojatý a len ťažko sa bránil slzám. Prajeme všetko najlepšie a veľa zdravia!

Zdroj: TV Markíza │ Foto: YouTube, Instagram