INKOGNITO: Maskérka, ktorú mal obťažovať Maroš Kramár, prehovorila!

Dátum:

Vysielanie obľúbenej relácie Inkognito sa stalo na Slovensku v uplynulých hodinách témou číslo jeden. Zásadným momentom sa totiž stal záverečný zostrih uplynulej epizódy, kedy sa herec Maroš Kramár dvakrát chytil pozadia vizážistky, pričom situáciu si všimli viacerí pobúrení diváci.

8. júna odvysielala TV JOJ ďalšiu epizódu divácky obľúbenej relácie Inkognito, kde sa za celebritným stolom objavil i herec Maroš Kramár. Umelec, ktorý pôsobí pred kamerami už od útleho detstva, si prešiel v roku 2019 rozvodom s exmanželkou Natašou a ako sa zdá, po dvadsiatich rokoch partnerstva sa opäť zhlboka nadýchol slobody. Napriek skutočnosti, že je aj dnes vo vzťahu, pred kamerami sa neváhal dotýkať pozadia vizážistky, ktorá sa v tom čase venovala práci.

Kým diváci ostali zo zverejneného zostrihu relácie doslova šokovaní, televízia zverejnila svoje jednoznačné stanovisko k celej situácii. Potom, ako sa do Kramára obulo množstvo médii i Slovákov, napokon prehovorila i samotná maskérka, ktorá na konaní herca nevidí nič zlé. „Naše Inkognito mám naozaj veľmi rada aj vďaka ľudom, ktorí sa na ňom podieľajú. Na každej výrobe vládne kamarátska atmosféra, poznáme sa dlhé roky a možno aj preto si hádači občas dovolia urobiť niečo, čo je v skupine kamarátov považované za veselý žart. Nechcem tým teraz znevažovať otázku diskriminácie, ale myslím si, že celá situácia je zbytočne nafúknutá. Stačilo!“ uviedla k celej veci Martina Glasler.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/MartinaGlaser_, joj.sk

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...