Prečo to robili? To aktuálne musia riešiť policajti v krajskom meste na južnom Slovensku. Zatiaľ, čo v tretej časti legendárnej trilógie sa pri rybníku za dedinkou Hoštice obnažovali “všetci”, v Nitre navzdory zimnému obdobiu šokujú jednotlivci.

A to rovno dvaja behom pár dní!

Na nevšedný pohľad upozornil anonymný účastník v skupine na Facebooku s názvom Klokočina – problémy obyvateľov na sociálnej sieti. „Dávajte si pozor, tento dotyčný m*sturbuje v autobusoch, zdržuje sa v centre mesta a hovorí po ukrajinsky. Toto video bolo natočené v MHD cestou od OC Mlyny a vystúpil na Čajkovského ulici. Má asi okolo 18-20 rokov, vlasy nosí stále v copíku,” napísal anonym a zverejnil aj foto a video. Podľa vyjadrenia polície situáciu riešia, prípad má mať zbor rozpracovaný.

Rovnako v Nitre mala podobnú skúsenosť len pár dní predtým jedna žena, ktorá situáciu popísala nasledovne: „Sama som stála na zastávke Mikovíniho smer Kmeťová a priblížil sa ku mne neznámy muž, ktorý si odomňa pýtal cigaretu. Povedala som mu, že nemám. Zrazu sa postavil za mňa a vidím, že ten muž mal stiahnuté nohavice a začal predo mnou na verejnosti m*sturbovať. Chcela by som iba upozorniť na tohto asi 185 centimetrov vysokého, chudého, trochu zarasteného muža, aby si ženy a deti dávali pozor.”

Sedem otázok o Nitre: Zvládnete ich bez jedinej chybičky?

Zdroj: Pluska | Foto: FB/Polícia SR