Potom, čo sa dostal do pozornosti Slovenska záznam zo zasadnutia obecného zastupiteľstva vo Fekišovciach, sa na internete objavilo zopár videí aj z iných miest, kde došlo k ďalším kurióznym prípadom. Tento raz sa užívatelia internetu zabávajú na striktnom odkaze zo Zlatých Moraviec, kde došlo k nečakanému vyjadreniu.

V štvrok (15. apríla) sa konalo v Zlatých Moravciach zasadnutie mestského zastupiteľstva, ktoré prebiehalo online prenosom. Vysielanie by v aktuálnom období nebolo ničím zvláštnym, keby v ňom nepadlo šokujúce vyjadrenie. Počas toho, ako prítomní hlasovali o závažných skutočnostiach v meste, padli na pretras aj reklamné plochy.

Potom, čo sa jedna z poslankýň prihlásila o slovo a zdôraznila, že je za reklamné plochy v meste, avšak za adekvátnu sumu, jej ďalší z kolegov vysvetlil zásady ohľadom predmetného. Po ďalšej komunikácii sa však nečakane ozvalo: “Pál už do p**e, Klaudia,” čo prekvapilo nielen prítomných, ale aj ľudí z celého Slovenska. Po pán minútach napokon schválený bod č. 27 primátor ukončil slovami: “Prepáčte, páni poslanci, musím sa zasmiať, teraz. Dobre, pokračujeme ďalej..”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube