Obľúbená herečka a speváčka Dominika Morávková (29), ktorá si získala publikum drámou Špina či ako moderátorka šou Zem spieva, sa už dva mesiace teší z rozkošného rodinného prírastku. Vždy pozitívne naladená blondínka teraz na sociálnej sieti zverejnila neštandardný záber, na ktorom synčeka dojčí.

Dominika Morávková, multitalentovaná tvár domáceho šoubiznisu, sa iba pred dvoma mesiacmi stala dvojnásobnou mamičkou, keď manželovi Jánovi porodila druhé dieťatko. Rozkošnej dcérke Amálke tak pribudol braček Damián Hugo. Speváčka zoskupenia S hudbou vesmírnou má tak aj v čase koronakrízy o zábavu postarané, pričom radosť jej robí predovšetkým krásna rodinka.

Aj keď Dominika nepatrí k celebritám, ktoré by každý svoj krok zdieľali na sociálnych sieťach a príspevky pridáva len z času na čas, tentokrát prekvapila fanúšikov poriadne odvážnou snímkou. Na Instagrame totiž zverejnila záber, na ktorom dojčí dvojmesačného synčeka: „Myslela som, že ja nikdy nepridám kojo fotku… Aaa pridala som. A to v nedeľu 17. 5. 2020. Ďakujem, že môžem toto chlapča takto bezstarostne dojčit,“ napísala k záberu krásna mamička.

Snímku Dominiky pri kojení môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/dominika.moravkova