Známy párik zo sociálnych sietí priznal, že sa po rokoch vzťahu rozhodli pre nečakaný rozchod. O svojich aktuálnych pocitoch sa rozrozprávali v oficiálnom prehlásení v spoločnom videu na YouTube, kde uviedli aj dôvod tohto rozhodnutia.

„Asi ste si všimli, že za posledné mesiace a týždne nevychádzalo moc videí, dôvod nebol len ten, že by sme na to nemali čas, ale skrátka už to medzi nami nebolo úplne dobré,“ začala svoju výpoveď česká influencerka Carrie Kirsten po boku dnes už ex-partnera Nikosa.

Česká dvojica, ktorá na svoj kanál roky publikovala spoločné videá a vlogy, dokonca prezradila aj dôvod ich rozchodu. „Nechceli sme k sebe mať averziu, nechceli sme si robiť naschvály, nechceli sme, aby to došlo do fázy, kedy sa budeme neznášať len preto, že by sme sa nasilu snažili byť spolu,“ uviedla Carrie s tým, že si s Nikosom rozumeli čím ďalej, tým menej.

Napriek tomu sa bývalý párik vyjadril, že zostávajú dobrými priateľmi, aj keď sa neplánujú naďalej stretávať. YouTuberka vo svojom videu dokonca neudržala slzy rovnako, ako tisíce fanúšikov, ktorí im na internete vyjadrujú rešpekt a podporu zverejniť takéto osobné informácie z ich súkromia. Celé video si môžete pozrieť v článku nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Video: YouTube | Foto: Instagram/iamcarriekirsten, YouTube