Iva a Marián spôsobili svojím vekovým rozdielom, ako aj spôsobom života v Zámene manželiek poriadnu smršť a divoké odozvy od divákov. Napriek blížiacemu sa pôrodu Ivany dvojica neprestáva šokovať a prezradili, ako to majú spoločne v posteli.

Ivana má síce len 18 rokov, no za sebou už mnoho životných skúseností, aké nemajú ženy ani v 40-ke. Ako malú ju otec bil, a tak prepadla drogám. Z dna ju podľa jej vlastných slov pozviechal až súčasný manžel Marián (46), ktorý je ale výrazne starší. Dokonca spoločne vychovávajú dcérku Dominiku (2), hoci za spôsob výchovy si práve v Zámene manželiek zlízli drsnú kritiku.

O mesiac pritom Iva porodí druhé dievčatko, ktoré sa bude volať Anetka. Marián si po prezentácii v televízii odniesol azda najviac hanlivých slov a ľudia mu dodnes vypisujú odkazy o tom, že je pedofil. Ani to mu však nebránilo v tom, aby sa s verejnosťou podelil o to, ako to má s mladučkou manželkou v intímnej oblasti: “Skôr to začínam ja. Ona je taká, že si nepovie. Ja to poznám, ako každý chlap, ktorý má svoje dievča rád. Keď to chce, viem to. Vždy je tam nejaké hladenie. Ale niekedy som napríklad unavený a tak poviem, láska dnes nie,” prezrádza pre Extra detaily zo spoločnej spálne.

Okrem toho, že to dvojici klape v posteli, by sa ale mali predovšetkým pripraviť na príchod druhého potomka, keďže pôrod je naplánovaný na september. Iva sa pritom netají tým, že počas celého druhého tehotenstva nedokázala obmedziť fajčenie cigariet.

Zdroj: extra.cz │ Foto: TV Prima, TV Markíza