Po extrémne rýchlej svadbe a medových týždňoch mali nastať romantické chvíle novomanželov, počas ktorých sa do seba zamilujú. Zrejme takto si to predstavovali účinkujúci i produkcia markizáckej relácie Svadba na prvý pohľad. To však ešte netušili, ako veľmi sa mýlili. Namiesto lásky totiž prichádzajú vážne obvinenia na adresu milovaných polovičiek.

Odborníci zrejme šliapli poriadne vedľa v prípade zosobášenia Lucie a Ivana, keďže sa medzi nimi objavuje problém za problémom. Napriek tomu, že 39-ročný podnikateľ bol zo svojej manželky nadšený, radosť z neho veľmi rýchlo opadla. Scény pre dospelých a ťažká závislosť na drogách nevesty totiž boli len slabým začiatkom.

Rodák z Bratislavy pred pár dňami natočil video, kde presvedčivo hovoril o poruche osobnosti jeho polovičky. ,,Na základe mojich skúseností s Luciou, toho spolužitia a teraz následne nejakého štúdia, som vlastne došiel k tomu, že Lucia je sociopat.. Toto nemôžem ja nejako pokračovať, ťahať to. Nemá to význam, alebo teda by som sa sám iba trápil. Takže ja tento vzťah, tzv. partnerstvo ako končím,“ povedal pre markiza.sk sklamaný muž.

Inštuktorka babyplávania sa na video rozhodla reagovať na sociálnej sieti, pričom si neodpustila poriadne štipľavý odkaz. ,,Takže po novom som sociopat. Ivan, Ivan, že to zrovna ty povieš, čo ťa v reáli nemajú ľudia radi,“ odkázala manželovi v príspevku, v ktorom nešetrila rehotajúcimi sa smajlíkmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/lusyna.bejbina  |  Foto: Instagram/lusyna.bejbina, markiza.sk