Iba pred pár hodinami sa prevalil vzťah Ivana Táslera (40) s mladou Denisou (25), ktorí boli zachytení pri držaní sa za ruky i v romantickom objatí. Líder slovenskej skupiny I.M.T. Smile je však stále ženatý s Annou, pričom životné ,,ÁNO“ si povedali pred siedmimi rokmi. Práve ona sa ale rozhodla prehovoriť o manželovej nevere.

Nie je to tak dávno, čo sa Ivan Tásler na sociálnej sieti i v médiách chválil svojou milovanou polovičkou a nešetril milými či romantickými vyjadreniami na jej adresu. Dnes je však všetko inak, keďže spevák bol na verejnosti prichytený s iba 25-ročnou Denisou. Ich správanie naznačovalo, že nejde iba o kamarátsky vzťah.

K nevere speváka sa nakoniec vyjadrila aj jeho manželka, ktorá prezradila šokujúcu informáciu. ,,Už nejaký čas netvoríme pár a nežijeme spolu. Je nám ľúto a berieme to ako veľké osobné zlyhanie, že sa nám ani napriek veľkej snahe nepodarilo naše manželstvo zachrániť a prekonať dlhodobú partnerskú krízu, ktorou prechádzalo. Naďalej však spolu dobre vychádzame ako priatelia, normálne spolu komunikujeme, nerozchádzame sa v zlom,“ priznala na sociálnej sieti Anička.

Celé vyjadrenie Anny Táslerovej

„Radi by sme poopravili verejnú mienku, ktorá sa o nás tieto dni šíri skrz médiá. Mrzí nás, že „vyskakujeme“ z bulváru a práve preto, aj keď sme si mysleli, že nikdy nebudeme dávať žiadne takéto vyjadrenia cez sociálne siete (tí, čo nás poznáte viete, že nie sme tie typy), spravíme výnimku. Už nejaký čas netvoríme pár a nežijeme spolu. Je nám ľúto a berieme to ako veľké osobné zlyhanie, že sa nám ani napriek veľkej snahe nepodarilo naše manželstvo zachrániť a prekonať dlhodobú partnerskú krízu, ktorou prechádzalo. Naďalej však spolu dobre vychádzame ako priatelia, normálne spolu komunikujeme, nerozchádzame sa v zlom. Naozaj! Vždy sa budeme mať radi a budeme si blízki a oporou, i keď už nie ako pár. Veríme, že sa na tom ani časom a mediálnym tlakom nič nezmení. S láskou a vďakou spomíname na všetko pekné, čo sme za tie roky spoločne prežili. A tak ako bolo bez škandálov naše manželstvo, sme presvedčení, že bez škandálov prebehne aj náš rozvod. Sme OK, navzájom, aj každý zvlášť.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/annatasler  |  Foto: Instagram/annatasler, denisaverna