Mladučka Ivana (17) sa už pred časom ukázala v českom variante Zámeny manželiek, kde šokovala divákov svojím 46-ročným manželom Mariánom, s ktorým sa zoznámila ako 14-ročná. Slovákov však okrem iného rozčúlil aj jej prístup k výchove malej dcérky.

Ivana (17) sa so svojím manželom Mariánom (46) zoznámila už vo svojich 14-tich rokoch. Na svoje detstvo s otcom nespomína práve najšťastnejšie, keďže ju podľa jej slov najprv rozmaznával, no od deviatich rokov ju začal kvôli rozmaznanosti biť. Mladá žena sa zo stresov z otca dostala ku drogám a začala fetovať. Tvrdí, že zo všetkého sa dostala len vďaka svojmu terajšiemu mužovi Mariánovi (46), ktorý je od nej o 28 rokov starší a vychovávajú spoločne dcérku.

Po príchode do novej rodiny po boku Karla sa jej ale nedarí spĺňať predstavy o „normálnej“ manželke a Ivana sa pred kamerami zosypala, pričom s plačom chcela zámenu ukončiť už po piatich dňoch. Napokon to vydržala až do konca, no pri záverečnom strete oboch rodín si na svoju adresu vypočula poriadne ostrú kritiku aj za to, že svojmu dieťaťu neprejavuje dostatok nehy zo strachu, že ho tiež rozmazná a na rad prišla aj bitka. Ostré reakcie prišli aj zo strany divákov, ktorí sa v mnohých prípadoch odvolávajú na sociálny úrad, iní zas označili Mariána za pedofila, hoci ten sa tvrdeniam bráni svojským spôsobom.

 

Zdroj: TV Markíza │ Foto: Facebook, TV Markíza