Ivana Christová (47) je napriek svojmu veku nádherná žena a zdá sa, že vôbec nestarne. Krásny povestný úsmev zdobí vždy dobre naladenú brunetku, ktorá má momentálne ešte väčší dôvod na radosť.

Ivana Christová je v poslednom období prepieraná najmä kvôli neustálemu kolísaniu váhy. Kým pred časom sa objavila vo výbornej forme, krátko na to opäť šokovala kilami navyše. Podľa vlastných slov už ale táto téma nie je jej prioritou a užíva si, že má krásnu dcéru Danielu a veľa energie na uskutočňovanie svojich snov pri práci so známou kozmetickou značkou. Jediné, na čom jej dnes ohľadom postavy ešte záleží je, aby bola zdravá. Preto sa rozhodla dodržiavať jednoduché pravidlo, ktoré prísne sleduje.

V posledných dňoch má však stále usmiata bývalá Misska o jeden dôvod na radosť naviac. (Vedeli ste, že našou prvou Miss nebola Christová, ale táto kráska?) Jej dcéra Daniela, ktorá študovala na vysokej škole, sa totiž pochválila získaním titulu “magister”. Kráska s exotickými koreňmi sa s radostnou novinkou podelila aj so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti. Samozrejme, tento významný deň zdieľala aj jej pyšná mama, ktorá dcéru zapája aj do rozbehnutého kozmetického biznisu. Ktovie, kam budú smerovať kroky úspešnej dcéry po skončení štúdia?

Zdroj │ Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.