Kráska Ivana Christová (48) už roky bojuje s kilami navyše, no nedávno sa rozhodla, že boj vzdáva a namiesto toho bude radšej šťastná a spokojná. Takto to najnovšie roztočila na pláži!

Bývalá misska Ivana Christová (48) patrí k najkrajším ženám nášho šoubiznisu, a hoci má tesne pred päťdesiatkou, na tvári s porcelánovou pleťou má stále žiarivý úsmev. Jediné, čo tmavovlásku roky trápilo, boli kilá navyše, ktoré sa na ňu nalepili. Christová sa vybrala na niekoľko odtučňovacích kúr a skúsila aj klasické cvičenie a diétu.

Po rokoch sa ale rozhodla svoj boj vzdať a namiesto toho sa radšej zamerala na to, že je zdravá a šťastná. Svoj život si užíva po boku dcéry Daniely a darí sa jej aj v oblasti práce. Nedávno ju však zasiahla smutná správa o úmrtí jedného z najbližších ľudí. Podnikanie so známou kozmetickou značkou ale ponúka Ivane aj super benefity, pričom sa o jeden z nich podelila s fanúšikmi.

Najnovšie sa vybrala s úspešnými obchodníčkami zo spoločnosti na výlet do exotiky. Dievčatá si užívajú pobyt pri mori, úžasné jedlo a zábavu na lodi. Misska sa tak definitívne vykašľala na svoje kilá a dovolenku si patrične vychutnala. V plavkách, ale aj s ružovou plážovou tunikou vyzerala proste skvele!

Zdroj │ Foto: Facebook/Ivana Christová