Nevieme, kedy a ako to Ivana Christová stihla, no opäť raz tlieskame k jej neuveriteľnej premene. Takto skvele nevyzerala už dlho!

[sociallocker]Ešte v novembri sa Ivana na jednej akcii predviedla v neskutočne neforemných modrých šatách, ktoré napriek svojim rozmerom nedokázali zakryť Ivaninu kyprú postavu. Jej hmotnosť dosiahla také čísla, že varovný prst už dvíhali aj odborníci.

Ivana Christová ešte v novembri 2016.

Ivana je známa svojím problémom zbaviť sa prebytočných kíl a aj napriek odtučňovacej kúre, ktorú podstúpila až v ďalekej Indii, sa jej nepodarilo dlhodobo zhodiť, práve naopak. Dosiahla snáď najvyššiu hmotnosť v živote a ešte v novembri sa médiá obávali o jej zdravotný stav.

Takto super vyzerá Ivana dnes.

Ivana však opäť raz prekvapila a na februárovej akcii sa objavila v takej forme, ako už dávno nie. Nevedno, ako to dokázala za neskutočné 3 mesiace, no snáď prezradí svoj skvelý recept aj nám. Podľa poslednej fotografie zhodila poriadne zásoby a v minišatách doslova žiarila. Ivana síce tvrdí, že pri chudnutí a cvičení si to vždy odtrpí, no my nedokážeme povedať nič iné ako: Len tak ďalej!

Z Ivany je opäť poriadna kosť.

Zdroj | Foto: Facebook
[/sociallocker]