Ivana Christová prežívá mimoriadne ťažké a smutné obdobie. Na sociálnej sieti sa s fanúšikmi podelila o bolesť, keď uviedla, že zomrela pre ňu blízka osoba, ktorá bola jej rodine veľkou oporou…

Ivana Christová prežívala až donedávna nádherné obdobie, kedy sa jej darilo v práci a dcéra Daniela jej robila veľkú radosť. Všetko však momentálne prehlušila mimoriadne smutná správa. Ivana sa na sociálnej sieti s fanúšikmi podelila o bolestivú novinu.

Navždy ju totiž opustila jej milovaná teta Baby, ktorá bola pre jej mamu Otíliu aj celú rodinu silnou oporou: „Bolí ma celá duša a s ľútosťou vám oznamujem, že dnes ráno zomrela moja drahá teta baby, Maria Kaszová, po ťažkej chorobe vo veku 82 rokov… Zažila som s ňou prenádherné chvíle v detstve… Bola to žena plná lásky, radosti, smiechu, podporujúca a milujúca mama troch detí. Verím v Boha a verím, milá teta Baby, že už si v nebi s našimi blízkymi a že ti je už krásne a počkáš nás tam…,“ znejú emotívne slová plné smútku. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Teta Baby bola Ivaninej rodine silnou oporou…

Zdroj: Facebook │ Foto: Facebook, Instagram