Tropické letné horúčavy nabádajú Slovákov, aby sa vyzliekli do plaviek, pričom výnimkou nie je ani bývalá tanečnica Ivana Gáborík. Pôvabná plavovláska len koncom mája porodila manželovi Mariánovi druhé dieťatko, avšak postavou doslova vyráža dych!

Ivana a Marián Gáboríkovci sa stali len pred pár týždňami dvojnásobnými rodičmi, keď kráska priviedla 26. mája na svet nádherné dievčatko. K dvojročnej Belle tak pribudla rozkošná Leia, a kým na Slovensku panujú výrazné horúčavy, rodinka sa odhodlala užiť si prvú dovolenku vo štvorici.

Spolu s deťmi vycestovali do neďalekého Chorvátska, odkiaľ sa Ivana pravidelne prihovárala fanúšikom, ktorým sa dokonca ukázala aj v plavkách! Vždy dobre naladená mamička sa len mesiac od pôrodu obliekla do bikín, pričom od pása nadol ju zakrývala jemná šatka.

,,Pýtali ste sa ma, či nedám tip na plavky po pôrode. Akékoľvek! Len ich previazať šatkou, prehodiť kaftanom alebo oversized košeľou. Nezabúdať, že všetko chce čas. Šatka sa dá uviazať na rôzne spôsoby, ktorý je podľa Vás ten naj?“ pýta sa sledovateliek Ivana, kým pohľad na jej telo len pár týždňov po pôrode vyráža dych.

Ivanu v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/iversanns