Biologické hodiny každej ženy sú nastavené inak. Jedna môže túžiť po bábätku v mladšom veku, iná chce otehotnieť neskôr. Predsa len, starostlivosť o dieťa je veľká zodpovednosť a príchod potomka zmení rodičom kompletne celý život od základov. K tejto téme sa vyjadrila aj Slovenka Ivana, ktorá má jasný názor.

Byť matkou je poriadna fuška, čo môžu určite posúdiť naozaj len mamičky. Bežný deň starostlivého rodiča začína skoro ráno a neraz sa končí až v noci. Ivana z Bratislavy si je náročného režimu pri starostlivosti o dieťa vedomá a práve z tohto dôvodu nechápe, prečo by dievčatá v 20-tke mali premárniť mladosť pri menení plienok.

Slovenka sa priznala, že nechápe ženy, ktoré sa v tak mladom veku rozhodli pre materstvo. ,,…vo veku, kedy dievča končí strednú školu, ešte nie je dostatočne vyzretá na to, aby mohla mať dieťa. Dieťa ju donúti skôr dospieť a vezme jej najkrajšie roky života, ktoré by nemala stráviť utieraním špinavých zadkov. Určite je výhodou mať v neskoršom veku odrastené deti, no to vám už mladé roky nevráti. A hrať sa v 40-tke na dvadsiatku je viac než komické a trápne,” úprimne uviedla pre peepl.sk.

Zdroj: peepl.sk  |  Foto: Pixabay, YouTube