Sú tomu už takmer tri roky, čo sa v relácii Zámena manželiek objavil atypický pár, ktorý rozdelil divákov na dva tábory. Medzi 19-ročnou Ivanou a jej 47-ročným manželom Mariánom je totiž rozdiel 28 rokov, čo vzhľadom na vek mladej ženy pobúrilo množstvo Čechov i Slovákov.

Ivana a Marián žijú v stabilnom partnerstve už zopár rokov, pričom neváhali vyskúšať obľúbenú reláciu Zámena manželiek. Rodičia dvoch malých dcér sú však od tohto momentu tŕňom v oku spoločnosti, ktorá ich odsúdila nielen za svoju lásku, ale aj prístup k deťom.

Ivana to však už nevydržala a na sociálnej sieti zverejnila ostrý odkaz pre všetky “múdre (blbé) matky či rýpavých ľudí”. „Síce nemáme peňazí na tri za*ky, ale nie sme ani chudobní a deti majú hračiek dosť. Na jedlo pre deti máme tiež, to, že mi niekto napíše, že nedávame staršej najesť, že je vychudnutá, ale nie je tým, že by som jej nedávala najesť, ale tým, že moc jesť nechce,” začala ostro svoj status.

Nahnevaná žena sa následne ohradila aj ku kritike, ktorá údajne hovorila, že ich deti nemajú dostatok kvalitných hračiek. „Sú tu rodičia, ktorí majú peniaze a deti rozmaznávajú a potom sa divia, že do nich deti kopú, keď im neskôr matka niečo nedovolí, nekúpi alebo sa im začne dieťa hnevať na ulici. Ľudia, čo ma poučujú, ako mám vychovávať, že som zlá matka atď. Tých už mám plné zuby a len mám pre vás odkaz, kravičky, mám vás v… a môžete ma kľudne ukameňovať,” dodala na záver so vztýčenou hlavou!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Facebook/Zámena Manželiek, Ivuška M., YouTube