Vdova Ivana Gottová, ktorá už v piatok pochová zbožňovaného Karla Gotta, zverejnila na jeho oficiálnej stránke dojímavé parte. Zo slov, ktoré svietia pod menom speváckej legendy, sa vám budú tisnúť slzy do očí.

Po smrti Karla Gotta neutícha záujem médií a verejnosti o detaily pohrebu so štátnymi poctami, ktorý pre maestra vystrojí manželka Ivana. Dnes je už jasné, že Karel myslel v posledných týždňoch života na všetko a dbal aj detaily svojej poslednej cesty.

Smutná rozlúčka, ktorá je naplánovaná na piatok 11. októbra, sa bude niesť v znamení noblesy, spevu a hudby, pričom Karlovi vzdá poctu nádherným spevom aj blízka priateľka Lucie Bílá. Ivana pritom len pred niekoľkými hodinami zverejnila na umelcovej oficiálnej stránke dojímavé parte, z ktorého sa vám potisnú slzy do očí.

Odišiel zmierený v pokojnom spánku, v kruhu svojej najbližšej rodiny. Ďakujeme všetkým, ktorí si s nami uctia jeho pamiatku. Jeho hlas bude znieť navždy v našich srdciach,” píše smutne Ivana, no podpísané sú aj dcérky Charlotta Ella, Nella Sofia, Dominika, Lucia a vnukovia Vojtěch a Jan. Na záver sa objavia srdcervúce slová od českého spisovateľa Františka Hrubína, ktoré dokonale vystihujú osobnosť Karla Gotta: “Nezomrel som, lebo viem, že budem žiť stále v srdci tých, ktorí ma milovali.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: karelgott.com │ Foto: karelgott.com, Facebook/Karel Gott, Hard Rock Cafe Praha