Argentínsky herec Facundo Arana si získal ako Ivo z telenovely Divoký anjel srdcia snáď všetkých žien sveta. Nie je sa čomu čudovať, potom, čo ukázal najnovší záber so svojou rodinkou, sa doňho zrejme zamiluje ešte viac fanyniek.

Postavu Iva v obľúbenej telenovele Divoký anjel stvárnil charizmatický Facundo Arana (46), ktorý si okamžite získal srdcia žien po celom svete. Po mimoriadne úspešnej telenovele účinkoval aj v ďalších projektoch ako Yago, no dnes už sympošovi ťahá na päťdesiatku.

Facundo ale patrí k tým chlapom, ktorí starnú do krásy a jeho ozdobou je aj krásna žena Maria Susini, ktorá pracuje ako modelka a moderátorka. Zamilovaná dvojica má dnes spolu tri deti, ktorým dali rozkošné mená India, Yaco a Moro.

Hoci by si to s Mariou viaceré dámy rady vymenili a ocitli sa po boku fešného herca, ten má oči len pre svoju krásku. Dôkazom je aj nedávny záber šťastnej rodinky, na ktorom vyzerajú pokope priam rozkošne. Z fotky sála spokojnosť, rodinná pohoda a je zjavné, že títo sa teda našli!

Facundo Arana s kránsou rodinkou
Sympatický herec starne do krásy
S manželkou Mariou

Zdroj │ Foto: Instagram, Facebook