Americký seriál Krok za krokom z 90. rokov patrí v mnohých rodinách dodnes k jedným z najobľúbenejších. Herci z rodinného sitcomu medzičasom dospeli, zostarli či úplne zmizli z televíznych obrazoviek. To je aj prípad Brandona Calla, ktorý si zahral večného rebela J. T. Lamberta. 

Fanynky z neho šaleli, chalani chceli byť ako on. Brandon Call alias J.T Lambert mal v deväťdesiatych rokoch našliapnuté na skvelú kariéru. Preslávila ho rola záchranárskeho syna v seriáli Baywatch a ešte väčšiu popularitu získal práve v zábavnom rodinnom sitcome Krok za krokom. Ženám sa podlamovali kolená aj z fešného Codyho, ktorý je dnes zmenený na nepoznanie.

Mladému hercovi sa však stalo osudným jedno popoludnie v roku 1996, kedy sa vracal z natáčania. Začal mať podozrenie, že ho ktosi sleduje na aute a podozrivý na Brandona dokonca vystrelil, pričom zasiahol obidve jeho ramená. Hercovi sa vtedy akoby zázrakom nič nestalo a vyviazol len s drobnými zraneniami.

Tento krutý zážitok však spôsobil ujmu na mladej psychike a dnes už 42-ročný Brandon sa rozhodol zavesiť svoju kariéru na klinec. Po poslednej klapke v Krok za krokom sa tak už nikdy pred kamerami neobjavil. Podľa najnovších informácii sa seriálový fešák po incidente presťahoval k rodičom do San Diega, kde vlastní benzínku a s kolegami aj šoubiznisom prerušil všetky kontakty. Brandon je v súčasnosti rozvedený, pričom má z manželstva 21-ročnú dcéru.

Zdroj: YouTube │ Foto: Facebook, wikia.com