Jakub Prachař a Agáta Hanychová, jeden z najkrajších párov českého šoubiznisu, bojoval už dlhšie obdobie s manželskou krízou. Podľa nepotvrdených informácii mala modelka ešte pred otehotnením s dcérkou Miou údajne podviesť svojho partnera, pričom nepríjemný konflikt v prvom momente ustáli.

Aj keď sa spočiatku zdalo, že kríza vo vzťahu Agáty a Jakuba Prachařovcov je zažehnaná, opak je pravdou. Manželstvo dcéry herečky Veroniky Žilkovej a úspešného umelca opäť podrobila ťažká skúška, ktorú dvojica tentokrát, žiaľ, nezvládla. Moderátor a herec bol totiž iba pred pár dňami pristihnutý v spoločnosti krásnej modelky Denisy Dvořákovej, ktorá v roku 2006 vyhrala prestížnu súťaž Elite Model Look.

Podľa portálu Blesk.cz sa mala čerstvo zamilovaná dvojica spoznať počas finále aktuálneho ročníka totožnej súťaže krásy, pričom pár údajne tvoria približne jeden mesiac. Na snímky dvojice, ktoré sa okamžite dostali na verejnosť, napokon zareagovala aj samotná Agáta. “Verila som, že sa to medzi nami urovná. Je mi to ľúto,” povedala na margo manžela sklamane.

Ako však uviedol portál Expres, modelka mala byť na adresu expartnera aj otvorenejšia. “Jakub je stále môj manžel a otec detí. Slečna by na to mala brať ohľad a možno sa porozhliadnuť po niekom bez rodiny. Ale rozumiem jej. Keď jej utiekol manžel s inou, tak si teraz asi zlosť vybíja na mne a mojich deťoch. Neviem, prečo sa mstí nám,” mala povedať Agáta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk, Expres, Blesk.cz | Foto: IG/AgataHanychova