Manželstvo českého moderátora Jakuba Prachaře a modelky Agáty Hanychovej sa má otriasať v základoch. Potom, ako sa prevalila informácia, že dvojici to poriadne škrípe, sa začali objavovať svedectvá, ktoré nasvedčovali, že spevák bol svojej milovanej polovičke neverný. Prišiel však nečakaný zvrat!

Po dvoch rokoch prichádza opäť na pretras vzťah Prachaře a Hanychovej. V minulosti už totiž prekonali nejednu krízu, no dvojica nakoniec vzťahové problémy vyriešila. Náznak, že niečo nie je v poriadku, spôsobila práve Agáta, ktorá na sociálnej sieti napísala šokujúce vyhlásenie. ,,Rozísť sa na výročie dokáže len málokto…,“ napísala.

Následne sa objavilo svedectvo zamestnanca istého bratislavského hotela, kde mal Jakub stráviť noc so svojou kolegyňou Dianou Mórovou. Hanychovú musela táto informácia veľmi zarmútiť, pričom Prachař celú situáciu vyriešil odchodom z ich spoločnému domu. Novinári ho zachytili, ako odchádza s troma kuframi.

Zdalo sa, že rozvod je na spadnutie, no Agáta zverejnila vyjadrenie, ktoré všetko zmenilo. ,,Moja chyba bol môj vtip o rozchode, ale nič nie je také čierne ako vyzerá…. Sú na svete aj horšie veci. Teraz to skôr trápi celé naše okolie. Sme hlavne rodičia a musíme fungovať pre deti,“ napísala odkaz na sociálnej sieti. Pár hodín po zverejnení príspevku sa podľa českého portálu Blesk.cz objavil Jakub pred ich spoločným domomom s troma kuframi, s ktorými pred pár dňami odchádzal. Prachař chce tak zrejme manželstvo zachrániť.

Zdroj: Blesk.cz  |  Foto: Instagram/blesk.cz, Facebook/Československo má talent, Instagram/tvjoj