Manželia Prachařovci prežívajú v poslednom období poriadne hektické chvíle. Všetko zapríčinila údajná nevera Agáty a dohady o tom, kto je vlastne otcom dieťaťa. V českým médiách sa písalo o veľkej kríze známeho páru. Jakub sa teraz rozhodol prvýkrát zareagovať na to, čo sa okolo nich deje.

Jedno obdobie sa dokonca hovorilo o tom, že kríza u Agáty a Jakuba zašla až tak ďaleko, že sa moderátor rozhodol tehotnú manželku opustiť. Teraz sa však zdá, že je všetko opäť ako tak v poriadku. Dvojica si dokonca pred pár dňami vyrazila na výlet do Talianska. “Zrovna pristávám v Neapole so svojím manželom, ktorý sa na mňa smeje. Je šťastný alebo tak aspoň vypadá,” povedala Agáta, ktorá je vo štvrtom mesiaci tehotenstva.

“Áno, občas sú situácie na h*vno, občas spravíte veci na h*vno, ale dôležité je si povedať prečo a ako. Proste všetko. A napríklad, pokiaľ si obe strany všetko uvedomujú, môžu sa vracať zase späť lietadlom s manželom a zažívať to, čo vám všetci môžu len závidieť. Nie je to behlavá zamilovanosť, je to porozumenie,” povedala o celej situáci Agáta.

Jakub sa doteraz reakciám vyhýbal, konečne však spravil výnimku a napísal malý odkaz na webe stalkerky.cz, ktorý patrí práve Agáte s jej kamarátkou. “Možno ste čítali v poslednej dobe to, čo ste čítať nemali. Nikdy vám čítanie o životoch ostatných, či už je pravdivé či nie, nevylepší tie vlastné,” začal Jakub, čím nevyvrátil to, že mali medzi sebou veľké problémy.

“Máme nevýhodu len v tom, že na naše životy je vidieť, ale výhodou je, že vaše i naše sú rovnako dobré i rovnako na h*vno. Nečítajte o životoch ostatných, tam sa nič nedočítate,” dodal moderátor. Svojím vyjadrením však zrejme nikoho nepresvedčil, že všetko, čo sa stalo, hodil za hlavu.

Knedlik

Príspevok, ktorý zdieľa Agata Hanychova (@agatahanychova),

Zdroj: stalkerky.cz | Foto: Instagram